Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Self storage to magazyny samoobsługowe. Umożliwiają składowanie swoich rzeczy w dozorowanych i monitorowanych samoobsługowych boksach z dostępem 24 h/7 dni

Magazyny self storage stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku braku miejsca na rzeczy używane okresowo lub potrzeby ich czasowego przechowania. Są znakomitą  alternatywą dla garaży, strychów i piwnic.

Boksy dostępne są dla najemców przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu. Biura są czynne w godzinach  7 do 14 od poniedziałku do piątku.

Dostępne są pomieszczenia w 11 wielkościach od 1,1 m3  do 20 m2 . Wysokość boksów wynosi od 2,3 do 2,65 m.

W zakładce cennik podane są wymiary poszczególnych boksów. Wielkość boksów podana jest w m2 , a ich wysokość wynosi 2,65 m. Wymiary i wysokość powinny być dla ciebie wskazówką czy możesz zmieścić w wybranym przez ciebie boksie największą gabarytowo rzecz, którą chcesz przechować. Pamiętaj, że odpowiednio układając rzeczy w górę możesz zmieścić ich większą ilość.

Zapraszamy. Nasi pracownicy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 – 14. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Podczas rozmowy możesz uzyskać również informacje, których nie znalazłeś na naszej stronie selfboksy.pl

Boksy i przechowywane w nich rzeczy są bardzo dobrze chronione. Każdy boks ma drzwi zamykane na kłódkę do której tylko ty posiadasz klucze. Kłódkę możesz przynieść swoją lub kupić ją u nas. Wjazd na teren obiektu i wejście do hali z boksami kontrolowane są przez system elektronicznej kontroli dostępu. Dostęp za pomocą specjalnej spersonalizowanej karty mają jedynie najemcy boksów oraz osoby przez nich upoważnione. Obiekt ma zapewnioną całodobową ochronę, dozór nocnego stróża, system kamer monitorujących teren i wnętrze hali oraz system alarmowy i przeciw pożarowy. Hala zimą jest ogrzewana. Systematyczna dezynsekcja i utrzymanie czystości zapobiega pojawieniu się gryzoni i robaków.

Aby podpisać umowę wynajmu boksu należy mieć dokument np. dowód osobisty, paszport, pozwalających na ustalenie tożsamości, a także w przypadku podmiotu gospodarczego numer Regon, NIP, adresu siedziby.

Minimalny okres wynajmu to jeden miesiąc. Umowę najmu można zawrzeć na czas określony lub nieokreślony.

Tak. Boks można wynająć od razu. Musisz pamiętać o potrzebnych dokumentach. Przy podpisaniu umowy opłata za pierwszy miesiąc pobierana jest od razu. Możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub Blikiem.

Cena zależy od wielkości boksu i długości umowy. Sprawdź w zakładce cennik aktualne ceny i promocje. Zawsze w przypadku dostępności możesz zamienić boks na większy lub mniejszy.

Płatności można dokonać: gotówką na miejscu lub w siedzibie PSS Społem w Gliwicach ul. N. Barlickiego 4, kartą płatniczą, blikiem lub przelewem.

Zasady korzystania z selfboksów określone są w Ogólnych Warunkach Najmu .

W szczególności w selfboksach nie można przechowywać zwierząt i innych żyjących organizmów, roślin, ziół, produktów spożywczych o krótkim terminie przydatności, substancji chemicznych, a zwłaszcza substancji łatwopalnych, toksycznych i lotnych oraz  tego, co stwarza niebezpieczeństwo. W Selfboksach nie można również przechowywać broni, amunicji oraz posiadających dużą wartość antyków, drogiej biżuterii, dzieł sztuki ani pieniędzy i innych kosztowności.

Dopuszczona jest możliwość przechowywania pojazdów mechanicznych np. skuter, motor, quad pod warunkiem uprzedniego spuszczenia paliwa i odłączenia zasilania elektrycznego. Możliwe jest przechowywanie płynów i kosmetyków w szczelnych pojemnikach. Rzeczy przechowywane w pomieszczeniach magazynowych powinny być suche.

Tak. Dopuszczona jest możliwość przechowywania pojazdów mechanicznych np. skuter, motor, quad pod warunkiem uprzedniego spuszczenia paliwa i odłączenia zasilania elektrycznego

Na terenie hali znajdują się wózki do przewozu palet, towarowe oraz wózki pomocne przy przewozie rzeczy gabarytowych np. lodówki.

Umowa zawarta na czas oznaczony wygasa po okresie na jaki została zawarta. W przypadku umowy na czas nieokreślony należy złożyć wypowiedzenie na piśmie w biurze na terenie obiektu z selfboksami lub w w siedzibie PSS Społem w Gliwicach ul. N. Barlickiego 4. Wypowiedzenie można również złożyć mailowo na adres info@selfboksy.pl. Przed zakończeniem umowy pomieszczenie należy opróżnić.

Przed wyprowadzką należy się umówić w celu zwrotu karty i odbioru kaucji
zapłaconej przy jej odbiorze lub dokonania rozliczeń.

Magazyn jest ubezpieczony, przy czym ubezpieczenie to nie obejmuje swoim zakresem rzeczy przechowywanych w wynajmowanych pomieszczeniach magazynowych . Wynajmujący posiada polisę OC dotyczącą szkód w mieniu przechowywanym.