O nas

Czym są selfboksy?

Selfboksy to schowki magazynowe typu „Self storage”. Umożliwiają składowanie swoich rzeczy w dozorowanych i monitorowanych samoobsługowych boksach z dostępem 24h/7 dni

Magazyny typu self storage są na naszym kontynencie stosunkowo nowym rozwiązaniem, które przyszło do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Self storage cieszą się już dużą popularnością w całej Europie.

Magazyny self storage stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku braku miejsca na rzeczy używane okresowo lub potrzeby ich czasowego przechowania. Są znakomitą alternatywą dla garaży, strychów i piwnic.

Jak to działa?
1. Wybierz wielkość boksu.

Wybierając boks, weź pod uwagę największą rzecz, jaką zamierzasz w nim przetrzymywać. Pomocnymi będą dla Ciebie wymiary, które prezentujemy przy poszczególnych rodzajach boksów.

2. Sprawdź cenę.

Pamiętaj! Cena boksu zależy od jego powierzchni oraz okresu najmu. Sprawdź aktualny cennik i wybierz dogodne rozwiązanie.

3. Zadzwoń i umów się z doradcą.

Nie kupuj kota w worku! Wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie z naszym doradcą. W ten sposób umówisz się na obejrzenie wybranego boksu i uzyskasz informacje na temat zasad funkcjonowania oraz sposobu dostępu.

4. Podpisz umowę.

To już koniec formalności. Po podpisaniu umowy otrzymasz fakturę za pierwszy miesiąc. Możesz opłacić ją w dowolny sposób:
– gotówką,
– kartą płatniczą,
– BLIK-iem.
W tym momencie otrzymasz także indywidualną kartę dostępu do obiektu. Jeśli nie posiadasz własnej kłódki zamykającej boks, możesz ją nabyć na miejscu.

5. Ciesz się wolną przestrzenią.

Twoje rzeczy są już bezpieczne, a Ty zyskałeś dodatkową przestrzeń. Pamiętaj też, że dostęp do boksów jest całodobowy.